| oj a întrebat:

Cum as putea sami adaog reclame pe situl meu in afara de AdSense

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti negociezi pe cont propriu spatiul de publictate pe care il oferi, insa asta presupune sa ai un site cu macar 1000 de vizitatori unici sa te ia cineva in serios

| MirceaRadu21 a răspuns:

Salut.Pai prin programe de afiliere gen 2Parale.sunt multe pe net.si eu am un site nou http://www.d-news.ro si astept aprobare de la adsense.dar dc nu vrei reclame de la google?

| oj explică (pentru MirceaRadu21):

Pt ca am un site de filme online si nu e legal si automat primesti ban de la AdSense