| Newzzz a întrebat:

Salut prieteni. Vreau sa deschid un site de știri, lucrez la el și caut un site de reclame care plătește bine, mai bine ca adsense, aveți vreo idee ce as putea folosi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca plateste cineva mai bine ca adsense.

e totusi mult prea devreme sa intrebi de monetizare avand in vedere ca abia lucrezi la site. Fa SEO serios pe el si poate peste 1 an o sa ajungi sa te gandesti la monetizare

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Asa crezi tu ca merge, faci un site si in ziua urmatoare primesti bani din reclame? happy Ai de asteptat mult si ai de bagat o gramada de bani in site-ul tau inainte de a spera la reclame.

| Chirila_Mihai_Cristian_1994 a răspuns:

Singurul lucru cu care te-as putea ajuta din pacate e sa particip la proiectul tau. Iti garantez o colaboraer buna, cat despre un site care plateste bine din reclame, nu prea gasesti la orice colt de bloc... e complicat