| lol1232 a întrebat:

Cum ati descrie cea mai proasta zi din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| mermadia a răspuns:

Ies din casa, alunce pe scari, ies afara. un porumbel isi "scapa"nevoie in capu' meu, la scoala iau un 2 la istorie, eventual materia care ma intereseaza, si eventual sa faca colegii misto de mine, sa ma impiedic in curta scolii in fata baiatului care-mi place.sa rosesc(asta e ceva la ordinea zilei), sa fiu nevoita sa spun un discurs in fata intregii(aproape)scoli despre avort. dupa scoala, sa vin acasa si sa-i gasesc pe ai mei luand cu susul in jos intreaga casa(pentru curatenia de primavara), iar seara sa cad lata si sa nu pot sa fiu in stare sa ma duc la petrecerea ai tare la care, culmea, este invitat si EL! asta da zi grozava!

9 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Ziua in care pici primul examen din facultate.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Ziua in care ai pierdut trenu si nu mai ai nici un ban sa mai cumperi alte bilete sa vii acasa de la mare. [funda?batting eyelashes ]

| Madalina_5058 a răspuns:

Cea mai proasta zi din viata mea ar fi atunci cand toata lumea m-ar ignora sau ar fi suparata pe mine straight face

| xNirvana a răspuns:

Ma trezesc bonsuflata eventual pe jos laughing
Mananc certandu-ma cu mama sau tata
Ma cert cu iubitu` si cea mai buna prietena
Ma pun la plans le net
Ma ccert cu tt lumea pe mess rolling on the floor
Ies la o tigara ma impiedic si ma invinetesc laughing
Sun un preten care spune ca nare timp de mine
Ma culc si adorm de abia la 7 dimihappy
Cam asta e xD

| dsada a răspuns:

Sa nu vb la telefon cu iubi meu, sa nu ma pot uita la tv sau pe pc, sa nu ies pe afara, sa ma plictisesc, sa se ia de mine parinti

| smileysmiley a răspuns:

Sa`mi mearga tot pe dos
Sa stau in casa
Sa ma cert cu amicii mei
Sa ma cert cu prietenii mei
Ca fostul meu prieten sa numai vrea sa vorbeasca cu mine [sa numai fim in relatii bune de amici]
Sa`mi cada parul
Sa ma impiedic sa cad in cap si sa`mi sparg capu si sa`mi rup o mana
Sa nu mearga tv si calcu`
Sa nu ma pot exprima, orice as zice sa fie deprisos
Sa fiu invizibila pentru toata lumea
Lumea sa ma barfeasca pe la spate rau de tot
Toata lumea sa`si bata joc de mine
Sa mi se strice telefonul
Apoi cineva sa`mi dea o palma sa ma trezesc la realitate si sa`mi dau seama ca doar visam cu ochii deschisi happy

| DoodyAlexx a răspuns:

Plictiseala+tigari+bere-iubita-prieteni=Worst day of my life sad

| Alexa_4801 a răspuns:

Pai nu stiu...
cele mai proaste momente ale mele sunt atunci cand ma cert cu toti cei apropiati si ma simt foarte singurabig grin

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Ar fi cand m-as certa cu cei de acasa, as sta degeaba.as fi posomorata(trista), n-as iesi in oras, mi s-ar strica aparatul foto, mi-ar reaminti de fostul si cat m-a ranit, as plange.si lista poate continua.
Din fericire, sunt mai optimista de atatwinking