| AdeeXd a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou pe care l-ati primit in viata voastra? L-ati putea descrie?

Răspuns Câştigător
| Valentina00 a răspuns:

Faptul ca m-am nascut e cel mai frumos cadou happy

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Cel mai neasteptat cadou pe care l-am primit a fost o petrecere-surpriza de ziua mea in tabara acum 5 ani.
Cadoul care m-a impresionat cel mai mult a fost o felicitare facuta de cea mai buna prietena pe care o tin tot timpul in portofel.
Si cel mai important cadou e insasi viata, si parintii mei.

| AndraTpu a răspuns:

Un cadou de la iubi personalizat :) un glob cu inimioare cu poza noastra siun fanion personalizat cu o declaratie de dragoste :) http://www.cadouri-funny.eu/

| FrateleAndrei a răspuns:

Un telefon de ziua mea.A fost primul meu telefon.

| Cristian_Bogdan_2001 a răspuns:

O umbra de iphone 5 niste miros de ipad si un sunet de laptop