| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Cum ati petrecut de revelion si unde?

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Sal:*
Azi e ziua mea:X:X
rolling on the floor
pai prietenii mi-au organizat un party superwinking
Cica era doar rev, si am mers asa, nepregatita sufleteste. M`au aruncat de 16 ori in sus(uff...ciudatttt). a fost superbwinking

A da.am cam baut, dupa artificiiwhistling
si m`am cam ametitlaughing
M`am distrat de minune:*

Tu unde l`ai petrevut?
pupici:*

7 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Asta a fost cel mai atre revelion din viata mea. L-am facut cu prieteni, distractie, bautura, dans... super! A fost la un baiat acasa, la 6 dimineata am ajuns acasa. Prea tare revelionu asta.

La multi ani love struck

| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.acasa cu prietenii, parintii, neamurile, si apoi am stat pe pc pana la vreo 6 si m=am sculat pe la 13:10 si asta a fost sper ca altii au petrecut mai bine ca mine.

| BlackVeil a răspuns:

Acasa, in pijamale...

| Roock a răspuns:

Super mistoooooooooooo! am fost pe un vapor...la 5 s-a terminat

| AlexSala a răspuns:

La un coleg, vreo 17 oameni. Bautura foarte multa, intre ora 12 si 3 nu mai stiu ce s-a'ntamplat. A fost foarte tare, la 7 am ajuns acasa.

| RedBullÎmiDăAaaripi explică:

La multi ani tuturor! Eu am facut revelionul acasa cu familia, iar la 12 noaptea am iesit cu prietenii afara si am baut sampanie si ne-am uitat la artificii. Apoi am stat la pc pana pe la 5 si m-am trezit la 11:30. A fost un revelion de neuitat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-am distrat acasa cu prietenii apoi pe la 1 noaptea am plecat sa n-e dam cu sania apoi am mers sa semanam la o prietena care dadea baeram si am ramas la ea pana la 6.super pevelion!