| alisalisa a întrebat:

Cum ati petrecut de revelion?

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Pai.la inceput in familie.pana pe la 23:30. Apoi cu o prietena.la 00:00 am iesit afara.ne-am cunoscut cu uniibig grin. s-au tinut dupa noi.ne-au chemat la o petrecereoh go on.au venit dupa noi la usa.in fine.Nu ma asteptam sa ma distrez. dar totusi. a fost foarte foarte fainlove strucklove strucklove struck Tu?

by daiiwinking

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A fost frumos.Am dansat in mijlocul strazii pe la 5 dimineata "Dansul pinguinului" de ne claxonau masinile in dracilaughing. Am facut cu mana la o ambulanta si cand am vazut ca incetineste am luat-o la sanatoasalaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A fost foarte frumoslove struck
Am fost la o colega pentru ca parintii ei au plecat de acasa si acolo s-au adunat toti colegii nostri (Cu unele mici exceptiihee hee )Si cativa prieteni deai nostri love struck
Am dansat toata noaptea, am mancat am discutat despre una desprea alta laughingNe-am manjit cu tort laughing Am varsat sampanie pe covor oh go on si multe alte tampenii laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Acasa alaturi de familie, la orele 24. 00 in fata primariei am urmarit focurile de artificii si am ciocnit o cupa cu sampanie, a urmat acasa masa de revelion, apoi " copiii "mei (20, 22, 28 29 ani )impreuna cu partenerii (partenerele) sau retras la fiul mai mare acasa unde impreuna cu prietenii au continuat petrecerea.Eu si sotul ne-am uitat la tv, am ascultat muzica si am raspuns la intrebari pe TPU.

| Marii a răspuns:

Minunat! 2010 fericit! :*

| Mjdolhfi a răspuns:

Cu familia
cu prietenii

| ViVi a răspuns:

Cu familia mea de... ma abtin
am stat acasa la calculator si tv iar apoi am adormit

lolita
| lolita a răspuns:

Fain ca de obicei, am mancat am baut (mai putin), am iesit, ne-am intalnit cu prietenii si cam atat.

| Butsilee a răspuns:

Super tarerolling on the floor ce pot s zic mai mult pe drum thinking am vazut "fantome" laughing eh laughing

| Cryssy a răspuns:

A fost super. Am facut revelionul cu iubitul si cativa prieteni. Am dansat, am facut poze... Si cel mai important a fost ca aceasta noapte speciala am fost cu cea mai importanta persoana din viata mea, si anume ingerasul meu...
La multi ani! Numai bine!

| LCD a răspuns:

Cu prietenii
am dansat si am baut big grin
si la ora 12 (aproximativ) am iesit in curte...am dechis sampantia, am fluierat, am zbierat, ne-am pupat si ne-am strans in brate.Am urmarit artificiile si ne-am pus sa dansam pe starda laughing
A fost frumos.
Pacat ca nu am avut parte de o persoana... sad prea importanta pentru mine...

| Alexandrinaa a răspuns:

Am organizat alaturi de prietena mea cea mai buna atelierul meu (deci pot sa spun ca am tinut cheful la locul de munca), intre masinile de cusut, dar intr-o atmosfera foarte primitoare, unde i-am primit pe cei mai intimi prieteni ai nostri, impreuna cu o verisoara mai mica de-a mea.
Dupa ce am pregatit mancarea, am mers la artificii in centrul orasului, am dansat si am desfacut sampania.
La intoarcere, am trecut pe la parintii mei sa-i salut, sa ne servim putin cu cate ceva, sa-l sarut pe bunicul meu f batran, dupa care ne-am reintors in micul nostru cuib pregatit in atelier cu de toate. Trebuia sa ne uitam la un film... dar se instalase deja oboseala...happy

| chrysa99 a răspuns:

Foarte bine...muzica data la maxim... a fost un revelion reusitbig grin

| razadeluna a răspuns:

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulți ani.
În familie cu multă tristețe că nu a mai fost și mama la masă.
Lipsa ei se accentuează pe zi ce trece.
Îmi este foarte greu.
Un an plin de realizări și împliniri.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani, 2010! Impreuna cu familia si cu prietenii TpU! Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos, la serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt harciog:sanatosi sa fim ca toate-s trecatoare pana la urma.Stiu cum te simti.Eu il am pe fratele meu care abia revelionul asta l-a petrecut cu noi in fam.Anii trecuti si el era la munca si am fost alaturi de el asa cum am putut.Lucreza la o firma de paza asa ca e de inteles de ce nu a fost liber.Si imi cer scuze ca am fost atat de ironica cand ti-am urat servici usor si stiam de fapt cum te simti... Sper ca nu te-ai suparatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si la multi ani! sa ai un an nou fericit!
Poi am fost trista rau de tot pana pe la 8, atunci am iesit cu o prietena pana pe la 10, apoi am revenit si am petrecut in fata calculatorului si televizoruluiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura, intr/o camera de apartament si speriata de razboiul pornit de petarde si artificii

| Armyde a răspuns:

La multi ani! eu l-am petrecut alaturi de prieteni, am dat o mica patrecere unde ne-am distrat si am facut aproape tot ce ne-a venit prin minte.mersi de intrebare:*