| maryy a întrebat:

Cum a-ti petrecut de revelion?

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna! Eu am fost la un restaurant in Sarata Monteoru cu familia si prietenii de familie si ne-a distrat supeeeerrr! Mancarea a fost foarte buna, muzica de toate felurile, nu aveai cum sa stai pe scaun si un dj super dragut love struck Am dansat cam 90%, pana nu mai puteam de picioare, dimineata(adica la 6) cand m-am bagat in pat inca visam ca mai dansam. Pretul foarte bun la cat am primit si cu siguranta am inceput anul cu bine! Dar tu? La multi ani!

10 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Cu prietenul pana la ora 2 noaptea, air apoi cu familia.>big grin

| Rustin a răspuns:

Am fost la morga

| Contrast a răspuns:

Da'...cand a fost Revelionul? money eyes

Glumesc! Bine de tot...haz de haz, multi si veseli! big grin
La Multi Ani si Tie!

| elasexygagica a răspuns:

La mine acasa cu toata gascalove struck neam facut manga totilove struck a fost super beton love struck

| iulyspy a răspuns:

La un coleg cu prietenii... a fost superlove struck

| ριтιquтss a răspuns:

Acasa la o prietena si foarte distractivlove struck tu?

| Ana_6509 a răspuns:

Într-un local alături de prieteni şi cunoştinţe. A fost ok dar se putea şi mai bine.happy

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Hei,
:X:X. a fost super:X
am fost cu prietenele:X
day dreamingne-am distrat, am dansat, baut putinlaughing. ne-am uitat la un film de groaza. x_Xmai mult am raslaughing...
si de'asteablushing...ne-am culcat pe la 8\m/
u ce'ai facut?:*

| Craciuuun a răspuns:

Buna.Sincer de ***. pe la ora 11 sa luat curentul si n-am mai avut ce face.si naa.

Bft!

| dj_1160 a răspuns:

Am fost la busteni