| Gise a întrebat:

Cum ati vrea sa fiti, sau cum ca vedeti voi peste cativa ani?

Răspuns Câştigător
| simonapopovici a răspuns:

Intrebarea ta are doua raspunsuri diferite, asta daca vrei sa pastrezi proportiile realismului. Partea comuna este ca toata lumea se vrea in viitor in posesia unei stari de sanatate ireprosabile daca se poate, cu cat mai multa energie, in deplinatatea capacitatilor fizice si mintale, si in posesia unui patrimoniu care sa-i asigure un trai cat mai confortabil.
Pentru cei mai multi oameni, toate acestea raman in domeniul utopiei pentru ca uzura de zi cu zi nu-i lasa pe multi sa-si duca la capat planurile. Daca vei face parte din categoria longevivilor sau a celor prematur disparuti nu depinde totdeauna de vointa noastra, dar nici nu putem spune ca ne-am epuizat potentialul, (atat cat depinde de noi) pentru ca, de cele mai multe ori, viata este mult prea scurta

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

M-as vedea ca proaspat absolvent de pe bancile facultatii. Probabil in acel moment voi avea deja un loc de munca stabil. Ma vad ca avand si o relatie stabila si poate aproape de o casatorie. Ma vad mai increzator si puternic in fata rautatilor vietii.

| Flav a răspuns:

Cu un servici stabil si pe cale sa incep o afacere. Si alaturi de persoana iubita, pentru care voi incerca sa ne construim un viitor cat mai frumos. Vreau sa calatoresc, sa vad lumea, sa vad cine respira acelasi aer ca mine.
Nu exclud nici varianta sa fiu prin alta tara deja. Dar asta doar in cazul in care sunt planuri mari acolo si sunt sigur ca progresez rapid. Acum, timpul le va decide pe toate iar eu am un cuvant mare de spus in urmatorii 2 ani.

| JeSa a răspuns:

Simonapopovici - frumos raspuns; pai Dya, presupun ca, la casa mea cu propria-mi familie; alcatuita din sot si copilasihappy...

| inna a răspuns:

Ma vad avocat.

| Marii a răspuns:

Ma vad fericita ca termin liceul alaturi de prietenii minunati, poate si un iubit. smug

| Emeraude a răspuns:

O cotoroanţă trecand strada cu un moş cu [,] cativa ani mai mic decat ea.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma vad printr'un salon de fitebatting eyelashes ...ca stylistabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja am inceput sa imi formez un viitor, dar peste cativa ani ma vad la casa mea, cu bebele meu langa mine(acum inca e in burta), cu toata familia langa mine, armonie, intelegere. Un loc de munca accesibil, nu foarte incarcat, si mai vreau sanatate pentru toata lumea.Mai pe scurt vreau armonie, sanatate si mai ales familia completa langa mine, incepand de la mama pana la soacra.

| sorinache_9530 a răspuns:

Peste catva timp cred ca o sa fiu in apartamentu meu cu cate o fata/femeie in fie care seara...laughing