| camy_1605 a întrebat:

Cum castig wooz pe woozworld? fundita pentru cine raspunde.

4 răspunsuri:
| abs a răspuns:

Pai foarte simplu

pune world langa wooz si gata tia iesit woozworld

| TsukikoChan a răspuns:

Exista multe modalitati!winking Poti castiga la roata norocului, ii poti cumpara cu bani adevarati, poti face lvl, uneori apar in stanga paginii jocuri iar daca le castigi primesti o suma de WOOZ, iar daca castigi un loc in care poti vinde lucruri le pui un pret. Eu am vandut 2 manechine cu 99 WOOZ! Noroc happy happy happy happy

| anonima25 a răspuns:

Cel mai simplu mod care nu necesita bani si furt este acela de a creste nivelurile (prestige level) sau iti vinzi chestii frumoase si pui un pret happy