| andutuwoozworld a întrebat:

Woozworld: Cum fac wooz?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xDeyaDeeAx a răspuns:

Stiu eu un fel de a face! Am facut si 1000 de wooz asa. Intai ia-ti toate mya's bags (sunt 10) si primesti un manechin. Mai fa alte conturi cu e-mail-uri aiurea si ia-le pungile si vinde-ti hainele faine pe gratis. Cand ai dubluri sau haine care nu iti plac fa asa. Pune event ca vinzi orice cu 20 wooz ( de preferabil haine mai scumpe) si wooz-anii o sa vina iar daca nu cumpara mai arata-le si alte haine. Cand faci 80 wooz du-te la Mya's fashion quest si ca premiu primesti camera cu podium de moda. Acum organizeaza concursuri gen,, Woozworld's next top model'' si cand se aduna vreo 6 incepi. Apoi vor mai veni. Vor vrea sa joace. Pune-i sa cumpere ca sa joace! Cand nu se potrivesc cu tema spune-le buy or out! Vei vedea daca premiul e de calitate iti vei recupera banii pe el intr-un show! Bafta!

| camycamy a răspuns:

Prin magazin sau dai clic pe free wooz da-mi daca vrei contul prin mesaj ca iti fac eu

| AlexStar1 a răspuns (pentru camycamy):

Badachedanut@yahoo.comemailul si parola marian

| camycamy a răspuns:

Prin magazinul tau... pui haine pe manechin si pui un pret chemo oameni si daca vor cumpara iar tu le iei woo 0.0 laughing

| vero3247 a răspuns:

Nu faci, cumperi