| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Cum chiem calul la metin 2 ca l-am pierdut? Si cand dau click pe abilitatea chemarea calului zice ca nu am invatat-o!

Răspuns Câştigător
| ĄĿiŒ a răspuns:

Da click pe statuia de cal de mai multe ori pana aparetonguehappy

5 răspunsuri:
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Trebuie sa ai lv 25+. Îți trebuie o medalie de cal să faci testul de călărie ( omoară 20 Arcași Sălbatici). Aștepți o zi ( trebuie sa ai 100. 000 yang ) te duci la grăjdar și dai acolo "Imaginea de cal este gata " apoi --> "Cumpară" și primești imagine de cal ca să poți chema calul.

| DoarEU_1902 a răspuns:

1. nu ai cum sa-l pierzi laughing
2. ca sa-l chemi dai de mai multe ori pana vine.
3. daca vrei sa vina mai repede citesti,, manual de imblanzit cai''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum chiem calul

| DnAndreizabc a răspuns:

Eu casa imi chem calu m-a duc la grajdar si acolo imi chem calu
sau apasa pe stauia aia care tea dato
de multr ori pana vine calu

| Breje_Monica_1973 a răspuns:

Cum gasesc un cal pierdut