| lovenotsex a întrebat:

Cum comentati echipamentul de rezerva al Stelei?(galben, iar pe umar rosu si albastru)? Mie mi se pare aiurea. Dati exemple de ce echipament puteau sa aiba(de rezerva)...

5 răspunsuri:
| Ganduri albe a răspuns:

Si mie mi se pare cam urat. Imi plac echipamentele cu albastru si pe umar rosu sau galben.

| MarcAnthony a răspuns:

Mie mi se pare superb. E foarte original. Il ador, seamana cu al Romaniei de la World Cup 94'.

| lovenotsex explică:

Evident ca conteaza jocul, dar sa bata si la ochi bine, de exemplu si echipamentul Romaniei altfel arata in galben decat in rosu.Conteaza si obisnuinta.

| ZapPy a răspuns:

Din partea mea daca ar juca bine si in roz le-ar sta bine. Conteaza jocul echipei, uita-te la echipele mari ca nu au asa echipament special.
De rezerva ar trebui ori ceva sa fie un contrast cu cel principal dar ar merge si un albastru si poate la jambiere ceva rosu. De obicei echipele care au echipament albastru, celalat e alb. Deci eu zic ca tot ar merge cumva happy

Răspuns utilizator avertizat