| Kat123456 a întrebat:

Cum dau ignor la o persoana pe care o am deja in lista de mess?

7 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Dai click dreapta pe ID-ul respectiv si apoi click pe Delete. Apoi, daca acea persoana iti mai trimite un mesaj, in fereastra de comunicare iti vor aparea doua casute: 1. Add liste si 2. Ignore. Abia atunci poti bifa casuta cu Ignore pentru ID-ul acelei persoane.

| Skittles19 a răspuns:

Buna Syssu'

Pentru ca sa dai ignore repeta urmatorii pasi:
Messenger (de sus)-->Preferences-->Ignore List-->Add-->Si scrii ID'ul persoanei careia vrei sa-i dai ignore.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| xXxRaduxXx a răspuns:

Dechizi chatul cu acea persoana apoi o stergi din lista si in casuta cu chat iti apare sus in dreapta Ignore... dai click pe aiabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i clik pe poza persoanei cespertive si apesi delet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe numele iei si dai delete contact. dupa asta te duci in messenger>privacy options>igrore list si aici scrii idul ei/lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stergi din lista( cu delete) apai apesi pe ctrl+shift+p si o sa iti apara o lista si trebuie sa ai acolo ''ignor'' si adaugi id respectiv.

| stefanandrei_1956 a răspuns:

Te duci si apesi pe avatrul lui o data si iti apare you appearce online to this contact jos de tot si dupa ce apesi o sa iti apara sa selectezi : apare online to sau apare offline to, IAR TU APESI APARE OFFLINE TO. FUNDITA? TE ROG?

Întrebări recente