| TwEEty_9286 a întrebat:

Cum dai ignor la o persoana in lista de mess? funda:X

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Dai sus unde scrie messenger-apio privacy options-si ignore list, acolo adaugi id-ul pe care vrei sa il ignori, te descurci tu. Funda?

13 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Intri pe persoana aia, dupa mergi inapoi la lista, o stergi, si dai inapoi la casuta cu id-ul respectivului/respectivei si iti va scrie sus in dreapta Ignore User.
Dai click acolo, dupa dai Ok.
Sper ca te-am ajutat.

Toate cele bune!happy

| 愛日本 a răspuns:

Dai clik pe ea apoi stergeo din lista si langa avatarul ei apare Add si? Ignore si dai Pe ingnore apoi bifeaza prop. de mai jos si next sau finish...

| BiaSiAtat a răspuns:

Intai trebuie sa o stergi dn lista de messs si apoi... Pupppiiiicii... Funda?

| OglindaOarba a răspuns:

Buna
deci...deschizi casuta de 'convorbire' cu acea persoana si in lista dai click drepta pe numele ei si dai 'delete'. Apoi la casuta de conv va aparea 'Add user' si 'Ignore this user'[ceva de genu] dai la 'Ignore' si gatahappy

pup:*

| DianaPaula14 a răspuns:

Dai clik dreapta pe el si delete sau sterge! fundawinking

| ZeR0_4666 a răspuns:

Mai intai dai clik dreapta si ii dai delete si dupa aceea te duci al address book si dai pe el(i vezi numele) si scrie acolo ignore user

| madasuk a răspuns:

Day pe persoana aceea dai delete pe ia dp o bagi in seama si un pic mai sus scrie ignore saw add si u day ignore iar dp day ok big grin

| ade_9971 a răspuns:

Pai il stergi din lista( clic dreapta>delete)
si dupa aia dai ignore user

| missis16 a răspuns:

Deschizi fereastra unde comunici cu respectiva/ul si apoi il stergi din lista. in momentul cand l-ai sters din lista iti va aparea deasupra add contac ignore si apoi dai clic p ignore. atat :*

| Anonim_7591 a răspuns:

Bunahappy

Selectezi ID-ul respectiv si gasesti sus la"Contacts" optiunea"Delete." si dupa aceea o sa iti apara"Delete from Address Book" selectezi asta si gtatonguelaughing fundita plsspuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik pe ea, sa intri la o convorbire.
Unde il ai in lista, dai clik dreapta la delete. [ ultima jos ]
Si la casuta de ign iti apare ign.

| Patra a răspuns:

Click pe messenger apoi prefferences si din lista aia ignore list apoi add si scrii id-ul celui/celei ce vrei sa ignori

| Zuzzy13 a răspuns:

Dai clik pe el sa iti deschida ecranelul ala unde vorbesti si il stergi din lista si o sa-ti apara la ecranel add us sau ignore si dai ignore si gtbig grin
vreau fundita:X:X