| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

Daca dau ignor la cineva din lista de mess...persoana careia i-am dat ignor nu ma mai poatea vede cand sunt online si nu va mai putea sa imi trimita mesaje si nu poate sa imi mai vada avatarul?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Exact.In lista lui vei fi mereu offline.

| Arthur a răspuns:

Id tau ii ramane in lista lui de mess, nu te vede cand esti online pentru ca ii apari intotdeauna offline daca asa ai setat, in cazul in care incearca sa iti trimita mesaj, tu daca l-ai bagat la ignor clar nu o sa primesti mesajul acestuia.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pur şi simplu te va vedea tot timpul offline, iar tu nu vei mai putea primi niciun mesaj de la persoana aceea.

| anda1313 a răspuns:

Mesaje trimise pe mess de el nu iti mai ajung. dar daca iti scrie un e-mail clasic iti ajunge in inbox.

| Denysuk_3788 a răspuns:

Daca ii dai ignor acea persoana nu va mai avea acces in niciun mod la id-ul tau. Din cate stiu eu...big grin sper ca ti-am putut fi de ajutor happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vei aparea numai offline la ea in lista, nu-ti va mai vedea avatarul si daca va incerca sa-ti trimita mesaje, tu nu le vei primi. La fel e si cu mail-urile. Nu veim primi nimic.
La tine, fiind stearsa din lista, si neprimindu-i mesajele, nu vei mai avea nicio legetura cu persoana respectiva.
Totusi, gandeste de 2 ori: daca te hotarasti sa o bagi iar in lista, va trebui sa-i dai add iar si-si va da seama ca ai sters-o.
Sper ca te-am ajutat, atat cat m-am priceput si eu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normallaughing.
Nu sti ce inseamna sa ignori pe cinevaraised eyebrows?
Pur si simplu nu il mai ai in lista, nu te mai vede cand online...deci automat nu iti mai vede nici avatarul, poate sa iti trimita mesaje dar tu nu le mai primesti happy.

| beebee a răspuns:

Depinde. Daca vrei sa nu vada cand esti online, avatarul...trebuie ca atunci cand delete sa selectezi si Delete from Adress Book too. Daca dai doar delete o sa ii apari offline, iti va putea vedea avatarul si trimite mesaje.