| bernaaaaa a întrebat:

Cum dau pe Idle pe mess? fundita

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna idle pe mess nu se pune ci apare de la o anumita perioada de timp setatat de tine.Si iti spune si cum se seteaza:
deschizi messengerul, dai click pe messenger, preferences, privacy si vezi acolo in dreapta ca iti arata o perioada de timp si dupa ce ai setat dai apply, dupa ok si gata. Daca ai pus timp de 1 minut si un minut nu umbli la calculator iti va aparea idle. Sper ca te-am ajutatbig grin

3 răspunsuri:
| Laue a răspuns:

Idle = Inactiv. Ca sa fii idle, lasa computerul in pace cel putin 15 min.

| Maria_1187 a răspuns:

Apare singur daca nu umbli un timp la comp, dar daca misti mouse`ul sau umbli la tasta dispare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

deschizi messengerul, dai click pe messenger, preferences, privacy si vezi acolo in dreapta ca iti arata o perioada de timp si dupa ce ai setat dai apply, dupa ok si gata. Daca ai pus timp de 1 minut si un minut nu umbli la calculator iti va aparea idle. Sper ca te-am ajutat