| Ce a întrebat:

pe mess, cum ma pun idle? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Dydy112 a răspuns:

Nu mai stai la pc, si iti apare singur nu umbli pe el,

10 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Se pune automat din cate stiu eu.

| ntzntz a răspuns:

De obicei statusul Idle este doar cand calculatorul nu este folosit de tine. Dar poti pacali asta folosind anumite programe.
Aici ai un exemplu la un program care face acest lucru.
http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html
Nu l-am testat personal.
Salut

| Xlove64 a răspuns:

Hahaha
Deci la mess apare idle numai atunci cand de ex ai messu pornit si timp de cateva min, ore etc nu misti mousu deloc
Si daca de ex sa zicem esti la masa si stai 30 de min si ai messu pornit acolo o sa apara idle 30 min si cand misti mousu dispare

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Nu mai atingi mouseu' si tastatura waiting

| asjkldfg a răspuns:

Daca nu misti mouseul un anumit timp vei fi idle

| Diana90 a răspuns:

Dar tu stii ce inseamna idle? idle= iti apare doar atunci cand nu folosesti Pc-u'.

| Biiiultes a răspuns:

Pai nu merge sa te pui idle...Trebuie sa lipsesti mult de la calculator apoi calculatorul te va pune idle.si u n-ai cum sa vezi daca tu insuti esti idle...doar daca te uiti pe alt calculator

| qDeyaaa a răspuns:

Nu te poti pune singura/singur idlebig grin doar daca nu mai esti la calculator si lasi mass'ul deschis, atunci se pune singur pe idlebig grin

| biita a răspuns:

Nu pui tu singur idle...happy. idle apare atunci cand nu atingi calculatorul... Funda?

| milly_2799 a răspuns:

Pai. pleci de langa calculator, sh peste 1 min iti apare idle FUNDA