| buzz_4172 a întrebat:

Cum descarc haine si coafuri la sims 2 life stories?

3 răspunsuri:
| buzz_4172 explică:

Pai, stiu cum sa schimb haine din joc, dar am inteles ca pot descarca tinute si coafuri si de pe net.Multumesc, oricum...

| RobiRoberto07 a răspuns:

Sims 2 life stories?
Nu cred ca poti sa downloadezi haine /obiecte/coafuri /case custom de pe internet pentru sims 2 life stories. Pentru ca e de fapt un joc independet, nu e un expansion pentru sims 2/sims 3.

| TheNapoca a răspuns:

Cum adica sa le descarci? coafurile si hainele le poti schimba direct din joc.Pentru coafuri apasa pe oglinda si dai CHANGES APPEREANCE si pentru haine pe dulap si ai pe acolo nu mai stiu exact cum scriehappy ia vezi daca te descurci. happy