| ghyergty43yutu34retyiufhhgyiewdkjfgdufy2krh a întrebat:

Cum imi descarc haine, mobila etc pentru sims 3?

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Www.thesimsresource.com (necesita cont, dar e gratuit)
sau
www.parsimonious.com, este un site superb si gasesti de toate :x vezi, cauta pe goagal intai "parsimonious" sau "parsimonius" ca nu stiu sigur cum se pronunta, dar gasesti absolut de toate pentru sims-uri.

6 răspunsuri:
| Aliiiiiiii a răspuns:

Poti sa iei dupa paysitesmustbedestroyed.Eu de acolo iau multe lucruri. Dar mai sunt si alte site-uri: peggyzone, stylist sims, rose sims, liana sims, adelyne sims, anamaria sims, lorandia sims, raon sims, simcredibledesigns, xm sims, tsr, newsea...si multe altele.Nu stiu daca sunt toate gratuite nu am intrat chiar pe toate dar stiu ca poti sa descarci de acolo. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey si eu sunt o impatimita jocului sims3.Problema este ca numai daca esti logata la ea games poti.Adica daca tu ai cumparat jocul original atunci poti sa te loghezi. Dar nu iti ajunge cate obiecte sunt acolo? Mie mi se pare ca sunt multe si is ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde le pun? ce am descarcat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai vreau si eu un saite cu patchuri pentru sims 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sims3bebela.blogspot.com

| didisor a răspuns:

Incearca pe www.lianathesims3.com