| CandTrandafiriiMor a întrebat:

Cum e filmu` cu Marry Bloody`? Fundittsaaa

Răspuns Câştigător
| simaalex98 a răspuns:

Nu vrei sa-l vezi frate deci cateva nopti n-am mai dormit si acum imi e frica cand trec pe langa oglinda si ma uit mereu in spate nu te uita! eram cu un prieten si ala s-a dus acasa de frica prima oara loase icoana si o tinea strans i-am zis pune-o ma la loc el...bine ca era mai mic avea cred 8-9 anilaughingmda...nu te uita ca incremenesti de frica.

2 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

1.Se zice bloody marry
2.Cauta aici:http://ro.wikipedia.org/wiki/Bloody_Mary

| 4827 a răspuns:

Poate vrei sa zici ''bloody marry'' e un film cu o fantoma care te omoaralaughing