| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai bine sa fac pentru o petrecere de ziua mea bufet suedez sau sa aranjez masa normal? Aveti si alte idei? dau fundita

3 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa faci bufet suedez. E mai simplu. Depinde si unde este petrecerea. Pana la urma, macarea nu e asa importanta. Distractia conteaza

| xxpixelchickxx a răspuns:

Bufet suedez ar fi mai sofisticat...depinde si de tema petrecerii tale, eu zic ca masa aranjata normal e mai universal, depinde de tema petrecerii, oricum la multi ani!

| YoYo_BoMbOnik@ a răspuns:

Eu cred ca ar fi super daca ai aranja mesele cat poti tu de bine, iar mancarea aperitive, pizza, legume aranjate super pe un platou, fructele la fel, poti incerca sa faci cupe de mar cu crema de alte fructe si cu ciresica sau o capsunica in varf.La legume poti face cupe de rosii cu branza dulce cu marar in interior.Cu placere!