| deia_9483 a întrebat:

Dau fundita... duminica e ziua mea si mi. o fac acasa as vrea niste idei de gustari pe care sa le prepar ma gandeam la un bufet suedez...

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

In primul rand La multi ani si tot ce-ti doresti sa devina realitate.
Bufet suedez zici? Foarte cool, iar apoi daca ai un spatiu afara le poti oferi un gratar si daca ai si muzica faina va iesi o petrecere pe cinste, dupa, stiu ca va urma un tort delicios, pacat ca nu sunt si eu acolohee heeSa fi fericita si petrecere frumoasa sa aveti!happy

2 răspunsuri:
| andreea7520 a răspuns:

La mulţi ani! Să fii fericită, sănătoasă şi iubită happy! Bufetul suedez este o idee foarte bună, părerea mea, momentan n-am alte idei big grin... Distracţie plăcută! :*

| dafa a răspuns:

La multi ani!