| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Cum este sau a fost pentru voi copilaria?
Vreau argumente cat mai frumoase...cum o considerati.
Funda.

9 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Copilaria este cea mai frumoasa perioada a vietii. Ca sa intelegi cat de importanta este copilaria. Daca as avea acum 1 milion de euro i-as da ca sa mai fiu din nou copil, in acelasi loc, cu aceeasi prieteni de atunci.

| Hellp a răspuns:

'The best part of the life', nu ai nicio grijă, nu ştii ce înseamnă cu adevărat să trăieşti printre oamenii ăştia şi vezi totul cu alţi ochi (în sens bun)

| Florinaaaaaaaa explică (pentru Hellp):

Frumos spus si adevarat.

| Gαηαmα a răspuns:

De nedescris!
Prea frumos era.Cea mai frumoasa perioada a vietii.Sa nu stiu ce inseamna rautatea asta si tot, sa nu-mi pese, sa am inocenta aceea, sa ma joc pe afara toata ziua...frumos... happy

| GunsNRoses44 a răspuns:

Frumosa din toate punctele de vedere
!

| rebelabela a răspuns:

Copilaria e o pasare cu aripi pufoase care te poarta pe culmea fericirii.Copilaria e o flacara care odata si odata se va stinge si de asta trebuie sa profiti de ea.Copilaria este un present si un trecut pentru oricine. Sper ca te-am ajutat!(compus de mine)Funda? happy

| rebelabela a răspuns (pentru rebelabela):

Present,scuze de greseala big grin

| Florinaaaaaaaa explică (pentru rebelabela):

Superrrrr :o cred ca numa 10 ai la romana

| rebelabela a răspuns (pentru rebelabela):

Scuze pentru greseala aia, au ceva tastele mele, da am note foarte buna la romana, dar can e vorba de geografie nu ma contacta ^-^