| Gogoshica94 a întrebat:

Ce considerati ca e mai bine sa fiti fata sau baiat, vreau argumente si ofer funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Firdinica a răspuns:

Ei bine multi baieti considera ca sa fi fata ste foarte simplu, dar nu-i asa. Mai simplu e sa fi baiat pentru ca intr-un fel nu ai nimic greu de facut : te nasti, te joci, inveti, mananci, faci sport ( daca vrei ), te aranjezi un pic si cel mai super e ca poti vraji o fata usor. Ei bine la fet se complica : se nasc, se joaca, invata, trebuie sa aiba grija de cum arata, sa fie dragute cu toata lumea, sufera din cauza baietilor, nasc, isi iubesc si cresc copii, le pare rau cand acestia pleaca de acasa, stau toata viata cu grija lor, plang in fiecare noapte etc. Deci respect pentru fete! Desi sa fii fata e mult mai greu merita!

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fată.
Poți să-i duci de nas pe băieți. :3

| Ashadow a răspuns:

Băiat.Şi voi argumenta în cel mai puţin sexist mod posibil astfel: bărbatul a fost creat primul de către Dumnezeu, prin urmare are o şansă de a câştiga o ceartă cu o femeie.

| αιкσ a răspuns (pentru Ashadow):

Și dacă femeia îi da cu tigaia în cap?thinking laughing

| Ashadow a răspuns (pentru αιкσ):

...eu am zis că bărbatul are o şansă. Restul de 99 îi aparţin femeii.

| suităr a răspuns:

Nu știu sincer. big grin Eu sunt fată dar cred că nu aș vrea să fiu băiat.Cum ar suna:

Botez Olimp-Grigore laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

E bine să fi fată şi să fi lesbi.
E bine să fi băiat şi să fi gay.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Tigru.

| Kalla a răspuns:

Dupa parerea mea este mai bine sa fii fata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata, dar e mai simplu sa fii baiat. Ca fata trebuie sa ai grija de prea multe. Baietii nu sunt asa implicati si mofturosi ca noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza? laughing Oricum nu poti schimba ceea ce esti.

Cred ca-i fain sa fii baiat.
N-ai probleme lunare, nu suporti chinurile nasterii, nu trebuie sa te machiezi, nu esti considerat tarf daca ti-o pui cu mai mult de cinci femei, nu trebuie sa fii ordonat sau sa tii tot timpul cont de aspectul tau, strange mama ta dupa tine prin casa..ca deh... Daca esti prost iti trebuie doar o minge de fotbal si te lasa toata lumea in pace...
nu-i genial?

| ConducereaLumi a răspuns:

Baiat - raspuns final

Inspiratie :
http://ragete.com/......este-drum/

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

Cu siguranţă băiat, mai ales dacă eşti gay.
I'm gay.
Your'e gay .gay.gay.
Sleep are gay, so i don't go to sleep, i'm go to gay.

Păcat că sunt fată.

| dragon88denis a răspuns:

Pisica(ma refer la poza ta).

| αιкσ a răspuns:

Neutru,așa poți face tot ce fac băieții și fetele în aceelași timp laughing

| AlexPaliciuc a răspuns:

Da ii da cu tigaia in cap cu Dry coockeru laughingrolling on the floor