| Eigei a întrebat:

Cum fac, ca in dreapta, jos, la bara, sa-mi apara, iar iconita aia de la sound?

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Din "control panel" intri in "sounds and audio devices" si bifezi "place volume icon in the taskbar"

Răspuns utilizator avertizat
| DanDenisă a răspuns:

Daca ai windows 7, iti apare undeva spre dreapta o mica sagetita. Dai pe ea si iti apare tot ce ai, apoi dai la costumize si setezi acolo ce vrei sa iti apara si ce nu.

| Eigei explică (pentru DanDenisă):

Am incercat da nu merge asa.

| DanDenisă a răspuns (pentru Eigei):

La mine asa merge, si cum spune si baiatu` ala : la control panel si la "sounds and audio devices" si bifezi acolo "place volume icon in the taskbar". Alte variante nu stiu big grin

| Utz_Andrey_1995 a răspuns:

SI eu am incercat dar eu am laptop windows 7.cand intru in control panel am hardware and sound si nu am sounds and audio devices stiti unde pot sa il gasesc? Sau nu il am?