| SasukeCS2 a întrebat:

Cum fac ca atunci cand pornesc calculatorul sa nu mai apara iconita de la yahoo messenger jos in colt in partea dreapta pe bara albastra?
Funda

Răspuns Câştigător
| TrickThis a răspuns:

Cel mai simplu: intri in messenger, dai la preferences (ctrl+shift+p), si la general ai in dreapta "When I start up my computer" sub debifezi "Automatically start Yahoo Messenger". Raspunsul asta chiar merita funda, succes-uri!

3 răspunsuri:
| qindet a răspuns:

Pai intri in run si scrii msconfig apoi intri in categoria startup si debifezi yahoo mesanger, adica cand intri in windows sa nu mai intre automat in el.

| Warr007 a răspuns:

Pai dai click dreapta pe ea si dai exit

| mngxxx a răspuns:

Si sa nu uiti sa-i dai restart la pc dupa ce debifezi messengerul din startup,,,