| kidda97 a întrebat:

Cum fac ca sa obtin monede pentru. hi5?

5 răspunsuri:
| Trăie a răspuns:

Trebuie sa plantezi plante de acelasi fel pana faci trofeu si adunci iti da credite iar pentru coins trebuie sa plantezi si sa vinzi tongue

| Anna_3775 a răspuns:

Pai, monedele se cumpara prin sms-uri. Dar cadouri poti da daca te joci jocul "Farm Frenzy Neighbor". Ca sa poti da cadouri, intri in joc si dai la "Invita prieteni". Si odata cu invitatia, le vei da si un cadou.

| denysa a răspuns:

Pai trebui sa cumperi monete du`te la obtinunea cumpara monede selectezi optiune cum vrei Plăţi de pe Mobil
ClickAndBuy
PayByCa$h
dar de obicei se plateste de pe telefon dai cate monede vrei pentru EUR 1. 20 80 monede hi5
pentru EUR2. 40 160 monede hi5

| Bojthe a răspuns:

Trebiue sa le cumperi

| Bojthe a răspuns:

Joci burn Banny si primestii monede. Sper ca ti-am fost de ajutor o zi buna