| ChrisHarrison a întrebat:

Cum fac daca vreau sa fur la barn buddy in hi5. dar vecinul meu are caine.

(o fata mi-a furat mie, cand cainele meu avea bolul cu mancare plin).

Funda! =*

Răspuns Câştigător
| retouchan a răspuns:

Heyhappy

Intri la ferma de la care vrei sa furi. apesi TAB pana cand ajungi la "fermele prietenilor" jos in stanga langa pozele vecinilor. Dai ENTER si dai click pe caine(adica ii ascunzi cainele). Nu dai ok pentru ca iti da eroare... dupa ce furi poti sa dai ok. O sa-ti dea o eroare dar degeaba iti da pentru ca tu deja ai furathappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai gasit mil dai si9 mie plissds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dani_no1_xxx sh va ajut printr-o metoda sigura ast add...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi spune si mie daca pot fura de la ferma barn buddy hi5 de la animale oua etc ...pls ast rasp