| BlueByMe a întrebat:

Helpsad
e vorba despre barn buddy la hi5:
inainte sa ies de pe barn buddy, azi noapte, mi-am dat mancare la caine sai fie castronu plin, si asa a fost, apoi, in dimineata asta, cand am intrat, cainele tot avea mancare dar cineva mi-a furat din gradinastraight face
scria ca 2 au avut tentativa de furt dar ia muscat cainele si ca unul mi-a furatstraight face
cum de mi-a furat desi cainele avea mancare? plsss helpsad
funda!

Răspuns Câştigător
| Eyleen a răspuns:

Sincer si eu sunt indignata de aceasta problema.Nu stiu cum reusesc cei care fura. Eu am intrebat pe cineva care mi-a furat si mi-a spus ca a incercat sa fure si a reusit. Eu m-am informat si am aflat ca daca-ti schimbi cainele cu altul (tot din ala de 100 de monede )probabilitatea sa-ti fure este mai mica.Am facut asta si de-o saptamana nu mai mi-a furat nimeni. O alta explicatie pentru furt este ca daca te uiti la descrierea cainelui scrie 99% protectie. Dupa parerea mea cainele acela care se cumpara cu credit este cel mai bun! iar pentru a obtine credit trebuie sa cultivi foarte multe legume pentru a castiga cupele.Bafta!

P. S.- Sper ca te-am ajutat (fundita?)

4 răspunsuri:
| Ser9iu a răspuns:

Idem eyleen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barn Buddy are o multime de buguri si din acest motiv se poate fura. eu pot fura pe oricine indiferent ce caine are(e o mica smecherie). se poate fura si daca ai casa pe ferma happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum sa furi cand are cainele mancare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti pls cum se fura cand cainele are mancare ca si eu am aceeasi problema.
http://sabinblackdevil.hi5.com dati sa ma bagati la pr pe hi5
si dupa pe asta sa ma bagati pe barn buddy:D http://www.hi5.com/......pCanvas.do

Întrebări recente