| stefyeli a întrebat:

Pe barn buddy e o chestie si furi chiar daca are cainele mancare, cum se face? ca eu am avut plin de mancare la caine si aveam furat! cum se face? priimu raspuns funda ( dar sa dea roade)

1 răspuns:
| aiurea231223 a răspuns:

Acuma nu mai merge cel putin la mine dar apasai pe tab pe tastatura si dadeai pana acolo in stanga jos langa primul prieten si dadeai enter iti aparea o casuta unde nu mai stiu ce iti scria dar nu o inchideai casuta decat dupa ce ai furat ala era singurul dezavantaj