| CooLike a întrebat:

Cum fac in metin2.ro in asa fel incat sa nu imi esueze toate cartile ce le citesc? mi-a explicat cineva ceva dar nu am prea inteles: daca azi la 8 citesc o carte si esueze, maine trebuie sa citesc tot la 8, dar zice ca doar acum incepe sa inteleaga...sau ceva de genu. Cine imi poate explica mai bine? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Nu exista asemenea chestii da si eu credeam in ele oricum daca vrei crede ce-ti spun altii (eu m-amluat dupa un player si reuseam sa fac de fiecare data peste m5 la caractere)

| DarkRose a răspuns:

Nu este nimic adevaratstraight face Cine ti. a zis si. a batut joc de tinestraight face Daca iti reuseste e bine, daca nu, nu. Tu personal nu ai ce face, nu exista hack, nu exista nimic, este simplu noroctongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa faci sa nu esueze. metin2ro e bazat pe noroc

| Tudor_9532 a răspuns:

Ai mai multe sanse daca esti intr-um loc unde nu e lag.

| dracan112 a răspuns:

Sal la toata lumea... sunt multe cai prin care poti sa faci sa nu esueze cartile, cum a spus cel de mai sus undeva unde nu e lag (ch 4-3 desert maimute sau la orci... nu prea st jucatori). inca o solutie pentru a nu-ti esua citesti cartile la 2 zile sau cand faci 25% exp (adica o bulina). st GM
Bafta la joc!

| danomiix a răspuns:

Auziti toate ce vedeti aici sunt cam 98% FALSE ascultatima pe mine.Mergeti naibii si pescuiti sau dati la tarnacop sau fa faceti armatu si spargeti metine si tot ce pica de la metine le vindeti dupa ce aveti bani cautati prin shopuri tot ce e mai ieftin cum ar fi blindaj +9 cu prot +2 la 1.8kk si il dai la 2.5kk sau battle +9 p +4 ful bonus 500kk si o dati la 550kk sau 600kk niciodata nu vor fi reale chestiile cu dai de 4 ori pe fierar si apoi de aia ccepta sau faza cu mana fierarului doar prostii cred asta credeti-ma