| lollitha a întrebat:

Cum fac misiuni la gta san andreas
am ajuns la misiunea cu masina unde trebuie sa faci masina frumoasa si apoi imi apar niste sageti si nu stiu cum sa trec mai departeangryangry

Răspuns Câştigător
| ionutzz1994 a răspuns:

Acolo trebuie sa apesi pe numerele din partea dreapta a tastaturei(num lock)sageata dreapta va fi 4, sageata in sus va fi 8, sageata in os va fi 2 si in stanga 4. Sper ca iti va fi de folos. Funda?

66 răspunsuri:
| Dragutzul_Viorel_1989 a răspuns:

Sal am si eu o problema ma poate ajuta cineva cum sa fac misiunea din gtea san-andreas misiunea unde trebui sa dansez cu masina ce trebui sa fac ma poate ajuta cineva

| Cristi_Antonio_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa dansezi faci un concurs de inot pana in orasul SAN FIERO si ajungi la niste biciclete mergi cu ele si ca sa treci misiunea trebuie sa ai jocul GTA SAN ANDREAS misionat
adica cu toate misiunile facute

| danielaspiridon a răspuns (pentru ionutzz1994):

Si cum se face o misiune in Gta Vice City? Ca nu mergee sad

| Denis_Orlando_Popa_1980 a răspuns:

Cu fac misiune su sweet ca el se bga an masina si raman cu doi pe dinafar si trebuie sa apas g so h

| Mare_Andrei_1984 a răspuns:

Acolo e cea mai simpla misiune :3
Nu cred ca ai cum sa nu stii dar sa iti explic:
SUS:apesi tasta [8]
JOS:apesi tasta [2]
STANGA:apesi tasta [4]
DREAPTA:apesi tasta [6]
Dupa cum vezi acolo trebuie sa misti ce sageti trebuie

| Diaconescu_Robert_1980 a răspuns:

Hei am gta san andreas de 2-3 ani si am 10 ani eu dar nu am trecut pentru ca nu am nr pe partea dreapta!