| Imagirlhi a întrebat:

Cum fac misiuni la gta san andreas

am ajuns la misiunea cu masina unde trebuie sa faci masina frumoasa si apoi imi apar niste sageti si nu stiu cum sa trec mai departe(am laptop)

4 răspunsuri:
| megabum a răspuns:

Treci de acea misiune doar daca ai calculator. Imi pare foarte rau pentru tine. Trebuie sa apesi pe 8, 4, 2, 6 de sub tasta,, Num Lock''. Deci imi pare foarte rau. Asta este plzz funda.

| Imagirlhi explică (pentru megabum):

Si nu pot trece cumva mai departe totusi inca vreau sa joc gta?crying((

| megabum a răspuns (pentru Imagirlhi):

Ba ai putea exista o posibilitate insa s-ar putea sa nu mearga, totusi ti-o voi zice.
Daca ai avea o tastatura care sa mearga, (nu ma judeca ca zic asta, nu stiu daca e posibil) ai putea sa o conectezi la laptop ca si matusa mea are mouse care la conectat la laptop.
Deci nu stiu daca e posibil asta.
Ma rog sper ca se poate. Si plzz funda daca te ajuta.

| Nothing1 a răspuns:

La acea misiune ai nevoie de sagetile de la numerele din partea dreapta a tastaturii[4-stanga,6-dreapta,8-sus,2-jos,dar ca sa o termini trebuie sa te sincronizezi exact cu sagetile care iti apar pe ecran, dar trebuie sa fie fix in cercul galben cand trebuie sa apesi, si trebuie sa obtii un punctaj bun si sa nu scre sus cu rosu... sper ca te-am ajutat tongue