| andrei47 a întrebat:

Salut.va rog ajutati, nu stie cineva ceva cod pentru gta san andreas cu care pot termina misiunea instantaneu?, am trecut de cateva misiuni si mai am putine dar nu reusesc sa trec de misiunea aia in care trebuie sa facem serituri de alea cu masina modificata in garaj.va rog ajutati-ma sau macar spuneti-mi cum sa trec misiunea ca nu se misca masina cand dau pe sageti la "drifturile" alea.

Răspuns Câştigător
| valialex59 a răspuns:

Nu trebuie sa dai pe sagetile alea ca la misiune aia de la OG Loc trebuie sa apesi pe sagetile aia din stnga care arta pe tastatura ca de exemplu "8si sageata in sus 4 si sageata etc vezi tu" sper ca te-am ajutat funda?

2 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Imi pare rau nu exista cod pentru misiuni si la misiunea aia cu masina nici eu nu stiu ca tot acolo am ajuns!

| RoberTCr90 a răspuns:

1.misiunea aia e cam printre sfert si mijlocul jocului.asa ca mai ai multe
2. faci de pe numerele 2 6 4 8 din dreapta...
3.e grea, stiu, dar trebuie sa faci cand apare ala exact.
4.cod deala nu exista.dar fisier am eu cu jocul gata terminat.bani,casa,masina,arme tot ce vrea muschiuletul tau