| bahoi a întrebat:

Cum fac rost si eu de un reedem code pentru. xbox live ca sa am GOLD cryingpana si sa te joci online costa bani? Bine ca nu cer bani de fiecare data cand deschizi consolacrying Am cautat pe net si toate codurile alea nu erau bune... iar pe youtube la categoria ``fre xbox libe gold`` sunt numai prostii...stie cineva vreun site sau macar sa imi zica daca se gaseste pe net free, funda

3 răspunsuri:
| username5065 a răspuns:

Eu am incercat aici http://www.youtube.com/watch?v=v18AdooPdpU
Merge si e pe gratis problema e ca te cam chinui o ora.

| GyaRoxy a răspuns:

Https://EpicCodes.com/? ref=1068041
acest link te duce unde vrei.
Nul judeca dupa aparente, chiar merge
Doar trebuie sa citesti cum sa fa punctele. big grin

| ASDFDASF a răspuns:

Xboxtrial.com

am incercat pe acest site si a mers