| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa am nokia 5130 expres music in limba romana? La setari limba nu are limba romana. Am cautat pe net si nu gasesc. Plzz sa ma ajute careva

2 răspunsuri:
| GeorgeX81 a răspuns:

Pai,spre exemplu daca telefonul l-ai cumparat din alta tara, e posibil sa nu aiba limba romana, insa te poti multumi cu englezawinking
p.s:mai sunt telefoane care nu au limba romana...insa la orice telefon gasesti engleza

| DrOgpErIcUlOs a răspuns:

Eu am tot Nokia express music.la mine este asa:intri la setari, telefon, setari limba si apoi intri la limba telefon si daca nu ai acolo romana dai pe automata ca tot in romana e.
sper ca te-am ajutat:X