| Onlares a întrebat:

Cum fac sa lipsesc maine de la scoala?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta-i generatia de aur din zilele noastre.

| powergirl a răspuns:

Nu te duci pur si simplu dar nu te-as sfatui sa faci asta

| Musique a răspuns:

Oare să întreb de ce nu vrei să mergi?

| Sofer a răspuns:

Pur si simplu, te duci la scoala si aia e.

| mODIN a răspuns:

Mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci o voma falsa, te duci pe la 01:00(sau cand se culca toata lumea)la baie, inchizi usa, versi voma in toaleta, scoti niste sunete ciudate si gata! Ca sa fie mai credibil, poti sa tremuri putin si sa te vaiti laughing) Merge de fiecare data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te prezinţi la institutul de învăţământ.

| AntoSweet a răspuns:

Iti sugerez totusi sa mergi maine la scoala, caci tot tu vei vei mai multumit in viitor ca ai scoala si vei avea o slujba stabila! Asa ca fiecare zi de scoala, fiecare minut din ora, fiecare materie, fiecare nota de 10 iti asigura viitorul! Du-te la scoala!

| Ali1234 a răspuns:

Faci tampenii la scoala si o sa te dea profesorii afara. laughing

| iemuc100 a răspuns:

Maine oricum va intreaba ce ati facut in vacanta, eu as merge maine la scoala si as lipsii cand dau teza sau ceva de genu laughing

| Edimbc a răspuns:

Pur si simplu nu mergi si scrii o scutire de mana si o semnezi cu o semnatura mai credibila.
Apropo, sa NU mananci creta deoarece creta din zilele de azi e facuta din tot felul de substante si materiale.

| bbogdann a răspuns:

Te duci la scoala, mananci putina creta si vei incepe sa faci febra si la prima ora ii spus sa te invoiasca si te duci acasa
P.S. : Nu glumesc

| GhitaMitica a răspuns:

Stiu ca au trecut 3 ani, dar... mai vrei sa lipsesti de la scoala?

| andrutzzy a răspuns:

De ce considera unii un chin scoala ma? UIta-te putin in jur, Romania este inconjurata de analfabeti si cretinizati, unii copii se comporta de parca au facut spalare de creier, imi dau fiori, sincer.Si tu in momentul de fata nu stii cum sa te scutesti de-o zi pe care se pare c-o consideri extenuanta si plictisitoare de scoala? omfg. oameni fara minte>.