| Alin2017 a întrebat:

Cum fac sa-mi ramana id si parola salvata la facebook? Am tot bifat aceea casuta de sub id si parola dar tot nu ramane! Dau funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil scaanezi cu ccleaner si ai bifat sa curete si parolele salvate.sau scanezi cu ceva cand cureti browserul si are bifat si optiunea de a sterge parolele salvate. Vezi in acele programe cu care cureti browserul sa nu fie bifat si parolele salvate pentru ca ti le sterge.

| Derp02 a răspuns:

Sterge history-cul si apoi bifeaza tot si cand intrii, dai sa iti pastreze id-ul si parola, (Simplu).

| Aℓℓe a răspuns:

Cant te loghezi, o sa iti apara acolo ceva de la google daca folosesti altceva, oricum iti apare, "Vrei sa salvez aceasta parola?" "da" sau "Niciodata pentru acest site", Alegi "Da"! Sper ca te-am ajutat! big grin

| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Cand te loghei sus iti apare retineti parola si tu dai Salvare. Funda.

| alexandrapuffy a răspuns:

Ai dat restart la calculator? refresh la pagina? pe ce te logezi:Chrome, Explorer?