| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Cum setez google chrome sa salveze parola atunci cand intru pe facebook? dar asta sa se intample fara sa fiu intrebata daca doresc sa ramana salvata. Am vazut ca la optiuni exista o sectiune (Personal stuff >- Manage your password) unde raman parole salvate dar la mine deocamdata nu apare nimic ci doar o casuta "cauta" si nu inteleg cum functioneaza.

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Intri la setari Google, apoi la setari, si bifezi casuta "Oferă salvarea parolelor introduse pe web".happy

| Byankaa66 explică (pentru MiruD):

Nu gasesc partea cu ofera salcarea parolelor introduse pe web. Este doar setari si apoi setari de cautare undeva in dreapta jos sad

| Byankaa66 explică (pentru MiruD):

Am observat ca Mozzilla firefx e tot la fel adica atunci cand intru pe facebook ma intreaba daca vreau sa memoreze parola si as vrea sa nu mai apara intrebarea ci s`o memoreze direct asa cum am observat ca se intampla cu alte site`uri

| franco2003 a răspuns:

Iti apare cand te loghezi jos sub emailul tau sa nu te deconecteze, dai pe ala