| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Cum setez google chrome sa salveze parola atunci cand intru pe facebook? dar asta sa se intample fara sa fiu intrebata daca doresc sa ramana salvata. Am vazut ca la optiuni exista o sectiune (Personal stuff >- Manage your password) unde raman parole salvate dar la mine deocamdata nu apare nimic ci doar o casuta "cauta" si nu inteleg cum functioneaza.happy

1 răspuns:
| theonlyonexx1 a răspuns:

Delogheazate de pe fb intra din nou si google ar trebui sa te intrebe daca vrei sa memorezi parola sau nu, inainte de asta ar trebui sa debifezi chestia aia sa te loghezi automat cand intri pe fb