| SniP3r a întrebat:

Cum fac sa-mi schimb numele pe facebook, ca eu cand dau acolo sa mi-l schimb imi apare o sageata in jos cu numele care le-am pus mai demult si nu merge sa scriu altu cum fac?

7 răspunsuri:
| Iahimder a răspuns:

Din cate stiu eu este imposibil sa iti schimbi numele de utilizator, daca la asta te referi. poti eventual sa iti faci alt cont insa nu iti recomand acest lucru. succes

| Tynnna a răspuns:

Setarile contului->general->nume si scrii la prenume si la nume. la "alt prenume" scrii numai daca vrei. si unde scrie "afiseaza ca" selectezi ordinea in care vrei sa iti apara numele. nu stiu despre ce e vorba cu sageata in jos, mie imi apare asa decat la "afiseaza ca". oricum incearca inca odata. Poate reusesti thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta înseamnă că l-ai schimbat de prea multe ori şi nu îţi mai dă voie să sa îl mai schimbi.

| andreisoci a răspuns:

Trebuie sa scrii si parola si apoi dai sa salveze, funda?

| SniP3r explică (pentru andreisoci):

Da ma dar am zis ca imi apare o sageata in jos cu numele vechi pe care le-am pus cred ca de vreo 5 ori l-am schimbat si nu mai pot sa scriu alt nume nu-s dc

| Daniel_David_1978 a răspuns:

David Daniel Dinca

| Bilutza_Bitza_1995 a răspuns:

Daca il schimbi de multe ori n-o sa mai mearga