| AAARRR a întrebat:

Am o problema vreau sa-mi schimb numele la facebook dar nu merge. cand dau sa-l schimb in loc sa-mi dea sa scriu apare o sageata in jos( ca la : alege categoria) si imi apar numele care le-am avut in trecut si nu pot pune altu decat sa aleg din alea. cum fac sa-l pun cum vreau eu?:S p.s : scuzati categoriaahee hee e urgent big grin

1 răspuns:
| Satanna a răspuns:

Nu te mai lasa sa-ti schimbi numele. : ) alegeti-l pe unu pe care l-ai avut in trecut puppy dog eyes