| RappK a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc mail`uri cu intrebarile utilizatorilor TPU?

9 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Primiesti mailuri cu intrebarile altor utilizatori doar daca acestia iti sunt prieteni.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! este acolo mai in jos dupa mesaj cum sa nu mai iti tr la mail il gasesti

| cretzufinish a răspuns:

Tu primesti notificari cu intrebarile prietenilot pentru ca asa ti-ai setat tu cand i-ai adaugat, dar se poate si sa nu mai primesti. In cadrul e-mail-ului la sfarsit, in josul paginii scrie ceva de genul: "Daca nu mai vrei sa primesti notificari bla bla..." da click "aici". Faci click acolo si automat de dezabonezi la newsletter.

| alex2009 a răspuns:

In mailul care il primesti cu intrebarile utilizatorilor ai o casuta unde scrie ca daca nu vrei sa mai primesti mail cu intrebarile utilizatorilor sa bifezi casuta.

| PiCcaCciu a răspuns:

Iti stergi contul |laughing)

| Locaa a răspuns:

Cand le citesti dai jos unde scrie dezabonare si dai click pe patratelul ala si nu le mai primesti

| multimoak a răspuns:

Deschizi un mail de la TPU si da-i dezabonare de la newsletter (unscribe parca scria)thinking si nu vei mai primi... Asa am facut si euwinking

| RappK explică:

Ok multumescbig grin

| wormy a răspuns:

Cand primesti mail'ul. in josul paginii scrie"Daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici."... Dai click si rezolvibig grin