| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc prin mail intrebarile prietenilor de pe TPU?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Notificari si bifeaza optiunea din mijloc: Nu doresc sa primesc notificari... Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Schimba-ti setarile de la "Notificari" (in stanga)!
Succes!

| KikiRiki98 a răspuns:

Ai acolo in stanga unde sunt vizualizare profil, editare date logare bla bla blalaughing intelgei tuoh go on si ai penultima chestie pe notificari si dai pe "nu doresc sa primesc notidificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare"
Sper ca ti-am fost de ajutor! :* te pup si iti doresc mumai bine:*

| Kaℓi a răspuns:

In partea stanga a ecranului, la "Notificari". Te descurci tu mai departe.