| Albinuțăă a întrebat:

Cum fac sa pun poza de pe profil la hi5 sa apara mai lunga? funda

3 răspunsuri:
| LarisaAndreea a răspuns:

Din cate stiu eu NU poti. Doar pe FaceBook merge

| zuzu a răspuns:

Si eu sunt curioasabatting eyelashesbig grin

| baiii a răspuns:

Pai dai acolo la modifica aspectu si dupa vezi in dreapta acolo:acpecte create de mine creeaza un aspect pentru profil si dupa vezi ca scrie acolo "Nume" si iti pui un nume si dupa dai acolo: fundal de bagina si dau browse si iti alegi poza. apoi dai pozitie si alegi mijloc. dupa dai acolo la repetare si dai si in: si scrie "in jos" si "jos" si le bifezi pe amandoua. sper ca te-am ajutat si sper ca am fost explicita
funda?batting eyelashes