| Alexandrup a întrebat:

Cum fac sa treaca 6 ore repede.la 14 vine un prieten si sunt nerabdator si vreau sa treaca timpul mai repede

7 răspunsuri:
| Smiley a răspuns:

Buna! Poti sa te uiti la tv,sa desenezi,sa stai la calculator, sa citesti o revista, sa te joci cu animalul de casa(daca ai), uita-te la un film... Sper ca te-am ajutat... Funda?

| Beastboy a răspuns:

Stai pe mess, iesi cu bicla, mananca, mergi in parc cu cinevawinking

| nikywillrock a răspuns:

Te mai intalanesti cu un prieten!
saau. uita-te la niste filme.

| hamsteru a răspuns:

Neata.Te uiti la tv, faci treburi prin casa asculti muzicaa iesi pe afara, o sa vezi ca trece repede

| Aylee a răspuns:

Ai mai intrat asta o data, incepi sa ma calci pe nervi. Du-te si fa cumparaturile pe casa, si uitate care sunt mai ieftine/mai bune. Ia si invata etc. gasesti tu

| Dave_6871 a răspuns:

Fa si tu ceva ce iti place in felul asta o sa treaca mai repede timpul

| Dave_6871 a răspuns:

Salut, fa si tu ceva ce iti place in acel timp si o sa vezi ca trece mai repede(in cazul meu vizionarea unui film)