| cevazacelamineintorace a întrebat:

Cum pot face sa treaca timpul mai repede? Luni vine o colega sa doarma la mine si nu pot! Abia astept!(si ea la fel de mult)
Parca mai este o vesniciesad
Cum pot face sa treaca timpul mai repede?

Răspuns Câştigător
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Sti ceva nasol: Cand te plictisesti timpul trece greu, dar cand te distrezi rau de tot trece foarte repede timpul.
Deci... DISTREZA-TE!

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Nu fac pe desteptul, dar si acel timp care vrei sa treca repede, face parte din viata ta. Deci: Bucurate de fiecare clipa, si traieste viata din plin. Nu se stie! Pa!