| idonotknowwhoreallyiam a întrebat:

Cum faci baietii sa te placa?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Dupa parerea mea nu trebuie sa faci ceva anume ca ei sa te placa.Trebuie sa fii tu insati si sa te porti cat mai natural, sa ai incredere in valoarea ta si sa nu te schimbi sau sa pretinzi ca esti altcineva, doar pentru a impresioana pe cineva.
Fii cat mai naturala, si nu uita niciodata ca cine te place, te place asa cum esti. Iar daca cineva nu te place sau nu stie sa te aprecieze asa cum trebuie, inseamna ca nu te merita.Stai linistita, ca vei gasi baiatul care sa te aprecieze pentru ceea ce reprezinti ca persoana! Ai incredere in tine!
Ai grija de tine!happy

14 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Fii naturala! Un baiat te place pentru cine si cea ce esti. Nu aborda un alt comportamnet fata de baieti. De fiecare data cand il vezi ii zambesti si intrii in vorba cu el, petrece mai mult timp in preajma lui.
Si eu plac un baiat si sper ca va observa ca il plac happy Succes!

| Lorє๔คnค a răspuns:

Idonotknowwhoreallyiam, nu poti face baietii sa te placa, in niciun fel, doar ca poti sa le faci pe plac.Vezi tu, baietii sunt cam prostuti, si le plc fetele care sunt mai baietoase cand ei sunt mici, dar cand se fac mai mari lucrurile se schimba.
Ce poti tu sa faci este sa fii mai speciala decat celelalte fete(note, comportament, si, daca vrei si frumusete)

Succes!

| BOGDAN a răspuns:

Daca arati bine e de ajuns laughing

| Denisa a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Nu iti voi zice ca toti ceilalti sa "fii tu insuti" pentru ca nu ajuta cu nimic. Chiar nu trebuie sa faci nimic. Fiecare baiat are alte preferinte. La fel cum mie de exemplu imi plac baietii "facuti", bruneti si cu ochii negri asa probabil tie o sa iti placa blonzi, slabi si cu ochi albastri. Nu trebuie sa te placa toti baietii, sa umble dupa tine ca cateii, e enervant de la un timp. E important sa il gasesti pe acel baiat care si tie sa iti placa si care la randul lui sa fie atras de tine. Decat 100 care sa te placa si sa urmareasca sex mai bine unu care vrea iubire. Zic euhappy O sa iti aduca un plus daca te imbraci elegant, daca renunti la tinutele sport pe care le vad tot mai des, sa te aranjezi si sa te machiezi. Totul nu exagerat. Putin rimel si gloss si esti perfecta:* Asta daca vrei sa atragi priviri cand mergi pe strada:*

| Psihologul a răspuns:

Sa fii desteapta, sa fii de treaba, sa nu pari disperata si fitoasa, sa fii deschisa, comunicativa etc. happy

| SeNyS a răspuns:

Fii tu, e tot ce trebuiesa faci tongue

| SweetyNuta a răspuns:

Pai, parerea mea!

Trebuie sa vorbesti frumos, sa te porti frumos...Sa ai o tinuta cit de cit draguta cu putin decolteu (nu exagerat). Ce pot sa-ti mai spun depinde si de frumusetea ta cit interioara si exterioara...

Bafta!

| eu_6788 a răspuns:

Cu grija si cu atentie
Fii tu insati insa mai adauga si un pic de tupeu dar nu mult
Si fii sigur ca baietii te vor place asa cum esti
succes

| ElecktroFloweR a răspuns:

Pai trebuie sa te faci frumoasa. atragatoare si desteapta si sa fi amuzanta distractiva etc. O fata de gasca asta cred eu si l mine functioneaza... Fundita...

| xselenagomezx a răspuns:

Pai nu poti obliga un baiat sa te placa dar crede-ma cu cat petreci mai mult timp cu acel baiat cu atat te va placea mai mult si nu conteaza neaparat cat de frumoasa esti pentru ca el daca te place cu adevarat te va placea oricum ai arata!

| alexandra_4363 a răspuns:

Pai cam greu de raspuns.Asta depinde de orice situatzie, ex:daca esti la discoteca, pe drum sau in autogara. ti-as pune nij capcane minore, intrebari sau te-as invita undeva...etc
Fac eu cinste daca vii! pup

| andreea9490 a răspuns:

Prin naturalete si simplitatehappy cea mai buna cale din punctul meu de vedere.

| andreea9490 a răspuns:

Prin naturalete si simplitatehappy
fara fite si pareri.
cea mai buna metoda.fi tu insati fara masti.

| idonotknowwhoreallyiam explică:

Multumesc la toti pentru ajutor!