| Ronnii33 a întrebat:

O intrebare clasica! : cum faci baietii sa te placa?laughing)

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Devenind prostituata asa o sa te placa oricine.

| NickiMinaj a răspuns:

Un raspuns SINCER : fii frumoasa.

| BRG a răspuns:

Bună e adevărat că un băiat prima dată se uită la cum arăți, cum ești îmbrăcată, machiată etc, dar mult m ai important este să ști să porți o conversație cu acel băiat, dar în așa fel încît să nu îl sperii cu cîte cunoști, și el să se simtă prost în fața ta, iar nu în ultimul rînd și cel m ai important fi tu însuți, adică e bine să faci glume potrivite, și să zîmbești des, un băiat se simte atras de o fată cu simțul umorului și plină de viață. Succese.

| Carmen a răspuns:

Fii naturala!winking

| FucktheSystem a răspuns:

Un raspuns clasic : Nu exista o reteta anume. Fi tu si asta e suficient.

| BLUEishot a răspuns:

Da dalaughing mereu existaa intrebarea asta in sinea unei fete :*

Ceau Aduka:*

Depinde de baiat smug, dar nu le da atentie fa`te indiferenta in fata lor prefate ca nici nu`i observi dar fa`te remarcata, daca iti zambeste uita`te la el cu o privire dubioasa happy sau daca te saluta, saluta`l si tu normal si sa pari un pic iritata happy daca te baga inseama pe mess, te suna happy vorbeste cu el dar incearca sa ii intorci vorbele smug! (mergee mereu, baietiilor nu le plac fetele care se dau gata pe tava )!

Take care :* baftaa in continuare!:X:X

| eelenaly a răspuns:

Draguta intrebare.Simplu fii tu insuti si nu incerca sa pari ceea ce nu esti.Nu incerca sa te dai mai speciala ca atunci mai rau faci.Doar aranjeazate si in rest fii tu insuti happy

| Johnny_3066 a răspuns:

LE arati pasarica
laughing

| piticdulce a răspuns:

Fii naturalahappy.sau uitete in ochii lui cu o privire dulcelaughingsa stii ca mergehee hee.nu in toate cazurile.Dar mai bine...fii naturala!

| barbie18 a răspuns:

Simplu... incearca sa fii tu insuti incearca sa nu te prostesti doar pentru a intra in gratiile cuiva nu te dezbraca doar pentru a parea sexy ca nu esti esti mai mult vulgara daca o faci ( si baietii care cauta fete de genul le vor just for fun deci nu cred ca vrei un baiat asa LG tine) incearca sa fii mai amuzanta sa ia simtul umorului, accepta unele glume, dar in masura bunului simt, impuneti respectul. incearca sa afli ce il pasioneaza dar in principiu fii tu:* bafta