| LoooVe <3 a întrebat:

Cum faci bani pe imvu?

2 răspunsuri:
| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Poi e cam complicat da mergexD iti explicwinking

1.Mergi la homepage si acolo sus este credits, dai acolo si earn credits apoi dai click si cand ai dat click iti apare invite and refer people si dai click si dai pe invite by mail.
2.In prima casuta pui mailu la care te-ai inregistrat si in a 2 un oarecare nume nu cont.
3.Cand primesti mailu dai yes si completezi doar numele cand iti apare sa faci cont nou, si o inchizi
4. Dai inca o data yes si completezi mai deaprte la mail poti pune asa: akdjasdo@yahoo.com( la vrajeala)
5. Dupa ce ai facut contul trebuie sa faci 5 chat-uri
6.Si primesti 1, 500 eu fac asa:
Fac contul si face inca o prietena de-a mea un cont pentru credits si ne schibam ia imi da contul ei eu imi dau contul meu pe care l-am facut, si ne invitam intre noi de 5 ori si asa primim amandoua 1, 500winking daca vrei sa faci credit cu mine lasa msj cu id taau

Bafta>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seby_stelistu_2008